logo

Doğum Günün Kutlu Olsun

2*0*2*4

NİCE YILLARA

Aşırı duygusal olmaları ile tanınan Balıkların en güzel özelliği çok iyi empati yapabiliyor olmalarıdır. Karşılarındaki kişileri hemen anlayabilen, aşırı derecede anlayışlı davranan hatta çoğu zaman iyi niyeti suiistimal edilen bu burca sahip kişilerin bir diğer iyi özelliği de hislerinin çok güçlü olmasıdır. Sezgileri ve insancıl yaklaşımlarıyla her ortamda kendini belli edebilen Balıkların sanata olan ilgileri de oldukça fazla. Hayatları boyunca huzurdan başka hiçbir şeye değer vermezler ve huzurlu hissettikleri kişi/olay karşısında her şeyden vazgeçebilirler. Sevdiklerine karşı ilgi ve alakası yüksek olan bu kişiler hayatlarında naif ve sevgiden anlayan kişilerin bulunmasını arzular. Su grubunda yer alan Balık burcu canlı ve daima neşeli haliyle de ilgi görür fakat bu durum anlıktır. Beş dakika önce ağlayan bir Balık bir süre sonra kahkahalar atabilir. Duygularına göre durumlar karşısında şekillenen bu kişiler için her ne kadar hayalci denilse de aslında gerçek hayata bakışları da bir o kadar gerçekçidir. Sadece hayal kurmadan yaşamaları imkânsız olan bu burca sahip kişiler çoğu zaman gözyaşlarına hâkim olamazlar ve tozpembe hayallerinden vazgeçmek istemezler. En kötü özelliği kendini küçümsemek olan Balıklar her koşulda verici olmayı tercih ettikleri için bazen hayal kırıklığı yaşayabilirler. Son olarak da yeni burç tarihleri 2018 sıralamasına göre 13 Mart- 18 Nisan aralığında doğanlar Balık kabul ediliyor.

Erdoğan

Bu Şarkı Burada Bitmez – Recep Tayyip Erdoğan şiir albümü

SAYGILARIMLA

Murat Boz – Janti (Albüm)

《毛阿敏》精选好歌串烧第3集 还是老歌耐听 1 毛阿敏精选热歌串烧3

Yeni burç tarihleri 2024 yılına göre Kova 25 günlük döngüsünü 16 Şubat- 12 Mart aralığında alır fakat geçerli kabul edilen 12 burca göre 22 Ocak ve 19 Şubat aralığını kabul ediyoruz. Hava grubuna dahil olan Kovaların en bilinen özelliği sağduyulu olması. İnsancıl yapıları ve her koşulda iradeli kalabilmeleri sayesinde ilerlemek için yeni fırsatlar yaratabilen kişiler genellikle bu burç tarihleri arasında doğmuş olarak karşımıza çıkar. Yardımsever yapıları nedeniyle karşılarına çıkan zor durumda bulunan kişilere anında koşmaya çalışırlar. Paraya değer vermek asla onlara göre değildir ki bu nedenle bazen cömertliğin ucunu kaçırabilirler. En kötü özellik olarak ihmalciliği gösterebiliriz. Yapıları daha rahat ve değişken olduğu için sorumluluk duyguları diğer burçlara oranla daha azdır demek yanlış olmaz. Kavga ve gürültüden mümkün olduğunca kaçan Kovalar, barışın önemli olduğunu bilen ve uygulamaya çalışan kişilerdir. Bağımsızlık duygusuna kendilerini fazlasıyla kaptırdıkları için ister iş hayatı ister özel hayat olsun, kapana kısılmış gibi hissetmekten hiç hoşlanmazlar. Bir Kova ile yakın ilişkiler kurmak istiyorsanız ilk bilmeniz gereken şey ona her saniye hesap sormamak olduğudur.

Phil Collins Best Songs Phil Collins Greatest Hits Full Album The Best Soft Rock Of Phil Collins

JustinTimberlake – Greatest Hits 2022 

Ed Sheeran Greatest Hits Full Album 2023

22 Aralık ve 21 Ocak aralığı Oğlak burcu tarihi olarak kabul edilir ve bu tarihler arasında toprak grubunun kararlı yapısıyla dikkat çeken burcu olarak karşımıza çıkar. Direniş doğal olarak yapısında bulunan oğlak burcu tarihi yeni burç tarihlerine göre 20 Ocak- 15 Şubat aralığını kapsıyor ve tam olarak 27 gün döngüsünde sayılıyor. Yükseklere ulaşmak ve zirvede kalmayı hedefleyen Oğlak burcu kişilerinin çok fazla meraklı olması çoğu zaman sevilmez. Ancak kararlı yapısı ve önlem almadan duramıyor olması çoğu zaman risklerden kolayca kurtulmasını sağlayabilir. Satürn yönetici yıldızı etkisinde ilerleyen bu burca sahip kişilerin çok güçlü değer yargıları vardır. Sabırlı yapıları ve sorumluluk duygusu yüksek kişiler olması nedeniyle de olaylar ve kişiler karşısında soğukkanlı bir şekilde kalabilirler. İş hayatlarına fazla düşkün olan Oğlaklar eğer dengeyi iyi kuramazsa özel hayatlarını ihmal edebilirler. Rahatlığa fazlasıyla önem verdikleri için hayatlarının her alanında keyifli olmaya özen gösterirler. Genellikle koyu saç rengine sahip olan Oğlak burcu kişilerinin özellikle de çene hatları oldukça keskin olur. İlerleyen yaşlarda da bu durumun giderek oturmaya başlaması özellikle erkek Oğlaklara karizmatik bir hava katabilir.

Samira Said – Algani Baad Yomen – Rabat Concert | 2022 

Seda Sayan – Susmayın Dağlar 

Севара – Мени Сев (Meni Sev) (Official video) 

Angham … Yaretak Fahemni – 2019 

Enta Omry – Umm Kulthum

Barış Manço Seçmeler 

Edip Akbayram – Dün Ve Bugün (Full Albüm)

Comments are closed.